Volné pracovní místo  ODBORNÝ ASISTENT FINANČNÍHO ŘEDITELE - podpora, čerpání - finanční rozpočty

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.

Pro úzkou spolupráci a podporu finančního ředitele, pro větší firmu, pro oblast přehledů k rozpočtu a další samostatnou administrativně finanční agendu, vzhledem k rozšíření oddělení obsazujeme pozici:

ODBORNÝ ASISTENT FINANČNÍHO ŘEDITELE - podpora, čerpání - finanční rozpočty

Náplň práce
Uvedená pozice je součástí finančního útvaru firmy. Jde o nové nastavení agend, proto je pozice vhodná pro kolegyni, kolegu, který nemusí umět přímo účtovat, ale má přehled v oblasti blízké účetnictví, tvorbě rozpočtu. Pozice je vhodná pro milovníky čísel, systémové práce.

Hlavní náplní bude:

spolupráce a postupně možnost převzetí samostatné části v tvorbě a čerpání rozpočtu
samostatná práce spisové služby pro ekonomiku - dohled na podpisová pravidla, práce s informačním systémem
úzká spolupráce s kolegou ze správy IT - při přípravě podkladů pro výběrová řízení, využití nových kanálů např. elektronické tržiště
podpůrná organizační, administrativní agenda finančnímu ředitel
spolupráce, komunikace s hlavní účetní a dalšími kolegy v úseku ekonomiky

Požadujeme

min. úplné SŠ vzdělání - obchodní akademie, účetnictví apod.
zájem o práci spojující práci s čísly a současně možnost komunikace s kolegy - vedoucími různých oddělení
příjemný projev
PC znalost - dobrá uživatelská úroveň, zájem s využití Excel

Nabízíme

Nabízíme zázemí větší a stabilní firmy. Možnost z pozice postupně rozšířit svoji kvalifikaci. Dlouhodobá spolupráce - příležitost využít širší zkušenost, vzhledem k možnosti určitého nového nastavení náplně práce. Firma má pružnou pracovní dobu a provoz umožňuje reálně dobré skloubení pracovního uplatnění a osobního života. Velmi dobrá dostupnost - metro Florenc.