Volné pracovní místo  Odborný pracovník výzkumu a technického servisu

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Do našeho týmu nyní hledáme Odborného pracovníka výzkumu a technického servisu.

Popis pracovní pozice :
  • výzkum, vývoj nových produktů, systémů a jejich aplikací
  • vývoj, optimalizace a zavádění technologií
  • materiálové úspory a energetické úspory
  • technická podpora výrobě a prodeji, komunikace s nimi
  • technické konzultace a technické řešení pro zákazníky
  • příprava technické a technologické dokumentace (aplikační a technické listy)
  • spolupráce s marketingem

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání (popř. SŠ) v oboru chemie (polymery výhodou)
  • praxe v oboru výhodou
  • vhodné i pro absolventy VŠ v oboru chemie
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost osobního a odborného růstu
  • pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
  • pracovní doba 37,5h týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru
  • zaměstnanecké SIM karty
  • dostupnost pracoviště – v centru města Ústí nad Labem, blízkost nádraží, MHD
  • zvýhodněné stravování
  • možnost příspěvku na ubytování či dopravu pro uchazeče z jiného kraje

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování.