Volné pracovní místo  Office - account manager/ka - junior

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme servisní agentura - Mirnock, která se stará o komplexní zázemí a služby pro obchodní firmy.
Mezi naše specializace patří marketing, personalistika, PR, office management, správa počítačových sítí, daňové poradenství a mnoho dalších.

Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí na trhu, hledá do svého stávajícího teamu příjemné a komunikativní spolupracovníky.
Hlavním úkolem této pracovní pozice je aktivní budování a rozvoj vztahů s klienty společnosti.

Náplň práce:
zajišťování technické a administrativní podpory klientům společnosti
komunikace s novými i stávajícími klienty společnosti (e-mail, telefon)
kontrola, support, reporting
budovat, udržovat a dále rozvíjet velice dobré vztahy se zákazníky firmy
aktivně podporovat zákazníky a řešit jejich operativní potřeby
aktivně denně komunikovat s kolegy na vlastním oddělení i na jiných odděleních firmy

Požadujeme

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV?
aktivní zájem o profesní a kariérový růst v rámci společnosti
min. uživatelskou znalost práce na PC
spolehlivost, profesionální vystupování
aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
flexibilitu, komunikativnost
schopnost týmové spolupráce
pokročilá dovednost MS Office
pečlivost, zodpovědnost
flexibilita
týmový hráč
ochota učit se novým věcem

Nabízíme

Co nabízíme?
na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové
samozřejmostí je občerstvení na pracovišti a skvělá občanská vybavenost
možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení
velmi zajímavé motivační ohodnocení – možnost nadstandardního mzdového ohodnocení
možnost velmi zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje
motivační finanční ohodnocení, které se bude odvíjet od tvého úspěchu
benefity v podobě Cafeteria
víme, že pro dobře odvedenou práci je důležitý také odpočinek, proto u nás máme relax zónu, letní terasu, kávu a pitný režim.
velmi oblíbené jsou u nás také firemní akce, kde se snažíme neustále stmelovat kolektiv.
pro sportovce Multisport kartu.
služební telefon a služební pc.

Vhodné pro

Absolventy.