Volné pracovní místo  OFFICE MANAGER - LIBEREC

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 000–20 000 Kč / měsíc

Máte zkušenosti jako týmová asistentka? Jste schopná rychlé orientace v rozdílné problematice? Máte příjemné vystupování a administrativní práce Vám není cizí? Potom hledáme právě Vás

Náplň práce:

  • podpora manažerského týmu po při zajištění bezproblémového chodu pobočky
  • zajištění administrativní podpory v personální oblasti (podklady pro mzdy, docházka)
  • správa dat v interních systémech a organizace meetingů
  • smluvní agenda, zajištění podpisů a oběhu interních dokumentů
  • pravidelný reporting výsledků a vedení statistik v excelu
  • správa kancelářských potřeb, poštovních zásilek
  • komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme

  • zkušenosti na obdobné pozici min 2 roky
  • velmi dobrou znalost MS Office
  • důslednost, pečlivost, velmi dobré organizační schopnosti
  • proaktivní přístup k práci a příjemné vystupování
  • časovou flexibilitu

Nabízíme

  • samostatnou práci s možností seberealizace
  • možnost dalšího růstu v rámci společnosti
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • dynamické a příjemné pracovní prostředí
  • motivující platové ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "Odpověď na inzerát".