Volné pracovní místo  OFFICE MANAGER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 13-19-200475. Máš zkušenosti z recepce a chceš se posunout na vyšší pracovní pozici? Jsi pozitivní, aktivní a nebojíš se vedení malého týmu? Pokud je pro Tebe dostupná lokalita Dolní Měcholupy, pak se nám ozvi ještě dnes! Pro významnou farmaceutickou společnost hledáme kandidáta na pozici OFFICE MANAGER. <br/>
<br/>Jaká je náplň práce? <ul>
<li> zodpovědnost za plynulý chod recepce</li>
<li> vedení a motivování týmu recepčních </li>
<li> vyřizování a přepojování telefonátů</li>
<li> evidence příchozích a odchozích návštěv</li>
<li> příjem a evidence poštovních zásilek</li>
<li> komunikace napříč celou společností </li>
</ul>
<br/>Lokalita: Dolní Měcholupy<br/>Nástup: ihned

Požadujeme

<ul>
<li> středoškolské vzdělání</li>
<li> zkušenosti na recepční či asistentské pozici podmínkou</li>
<li> zkušenost s vedením malého týmu výhodou</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou</li>
<li> profesionální přístup, příjemné vystupování</li>
<li> základní znalost práce na počítači</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> 5 sick days</li>
<li> kvartální a roční bonusové ohodnocení</li>
<li> zázemí stabilní společnosti</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.