Volné pracovní místo  Office Manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro úspěšnou mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se prodejem technologií pro zvýšení kvality zemědělských produktů, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Office Manager“. Pracoviště: Praha 10

Pracovní náplň:
  • Reporting přímé nadřízené do Maďarska
  • Vedení personální agendy (spolupráce s externí mzdovou účtárnou)
  • Zadávání faktur do PC s placení plateb
  • Zajišťování občerstvení a kancelářských potřeb pro firmu (cca. 1x měsíčně)
  • Časté překlady (z ČJ do AJ a naopak)
  • Vyřizování firemní korespondence – pošta
  • Správa webových stránek
  • Korektury českých textů, článků a inzerátů
  • Spolupráce s dealery a sales managery
  • Zajišťování ubytování
  • Zajišťování meetingu
  • Kompletní zjišťování veletrhu (1x za dva roky velký veletrh)
  • Vozový park

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • Dlouholetou zkušenost na administrativní samostatné pozici
  • Znalost SAPu výhodou
  • Znalost prostředí firmy zabývající se zemědělskou technikou výhodou
  • Výborná znalost AJ a ČJ podmínkou!!!
  • Řidičský průkaz – aktivní řidič

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní úspěšné firmy
  • Menší velice přátelský kolektiv
  • Klidné pracovní prostředí
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – stravenky, telefon, úhrada MHD, školení, kurzy AJ

Plat: motivující finanční ohodnocení

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 10

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".