Volné pracovní místo  Online Marketing Specialist

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta předního světového výrobce zdravotnických lůžek v současné době hledáme vhodného uchazeče na pozici Online Marketing Specialist.

ONLINE MARKETING SPECIALIST

Náplň práce:

Zodpovědnost za web a microsites (design redesign aktualizace)
Spolupráce na online kampaních
Tvorba analýz a vyhodnocování kampaní
Spolupráce s IT PR HR sales a grafickým oddělením
Související administrativa

Požadujeme:

SŠ/VŠ
Prokazatelná praxe v digitálním marketingu
výborná znalost AJ
Zkušenost práce s CMS systémy
PC Znalosti: Photoshop Google Analytics orientace v SEO výhodou

Nabízíme:

Kreativní práci ve vynikajícím zázemí
Dobré finanční hodnocení s možností růstu
Možnost pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost
Zaměstnanecké benefity
Příjemné pracovní prostředí
Nástup ihned

Místo výkonu práce: Kladno okres

Zaujala-li Vás tato pozice neváhejte zaslat své CV na adresu použijte odpovědní formulář