Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  ONLINE MARKETINGOVÝ SPECIALISTA – Praha-východ

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–55 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta – obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici:
ONLINE MARKETINGOVÝ SPECIALISTA – Praha-východ

Náplň práce
  • Péče o sociální sítě
  • Správa www stránek a e-shopu
  • Tvorba a úprava textů
  • Spolupráce s prodejním a nákupním týmem

Požadujeme

  • Vzdělání v oblasti marketingu výhodou
  • Praktické zkušenosti v oblasti ONLINE marketingu PODMÍNKOU
  • Smysl pro tvorbu textů
  • Správa sociálních sítí, www stránek a e-shopu
  • Zkušenost s vedením týmu spolupracovníků
  • Znalost MS Office (Excel, kontingenční tabulky)
  • Znalost grafických programů výhodou (drobné úpravy fotek a grafik)
  • Pečlivost, samostatnost, kreativitu, časovou flexibilitu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Firemní benefity
  • Mobil, notebook i pro soukromé účely
  • Lokalita pracoviště – Praha Říčany

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV přes odpovědní formulář. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás