Volné pracovní místo  Online programátor robotů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 11-30-145658. Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené a talentované uchazeče na pozici: <br/>
<br/>PROJEKTANT VÝROBNÍCH LINEK - SPECIALISTA SIMULACÍ ROBOTŮ<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> převádění offline programů přímo do zařízení, testování programů a zapracování řídicích příkazů </li>
<li> zlepšování robotických programů v simulačním SW a jejich odeslání do zařízení robotů </li>
<li> instalace a konfigurace robota, následné testování programů</li>
<li> koordinace zúčastněných pracovníků na projektu jako jsou SPS programátoři, elektrikáři, mechanici a zákazníci</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru</li>
<li> znalosti v oblasti robotizace</li>
<li> základní znalost simulace v SW Robcad a Process Simulate výhodou</li>
<li> základní znalosti v oblasti ukládání programů řízení jsou výhodou</li>
<li> uživatelská znalost MS Office</li>
<li> dobrá znalost NJ, nebo AJ slovem i písmem, další znalost jazyků výhodou </li>
<li> ochota cestovat, v případě potřeby práce přesčas a o víkendu</li>
<li> schopnost pracovat samostatně, flexibilita</li>
<li> schopnost týmové práce</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> možnost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti</li>
<li> profesní růst a osobní rozvoj</li>
<li> bonusy na základě pracovních a hospodářských výsledků</li>
<li> podporu při jazykovém vzdělávání</li>
<li> podporu při zvyšování kvalifikace formou int. a ext. školení</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> příspěvek na penzijní pojištění</li>
<li> výkon práce na Mladoboleslavsku</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.