Volné pracovní místo  Operation manager - automotive

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Usilujete o profesionální seberealizaci a zároveň chcete přispět ke změnám v jedné z nejvýznamnějších mezinárodních společností? Máte praxi v automotive? Právě pro vás máme jedinečnou nabídku na pozici:<br/>
<br/>OPERATION MANAGER - AUTOMOTIVE<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> v oblasti výroby, logistiky, nákladů a služeb plnit a předčít očekávání zákazníků</li>
<li> dosáhnout výrobních a logistických cílů závodu</li>
<li> zodpovědnost za koordinaci business unit </li>
<li> zodpovědnost za náklady na výrobu, produktivitu, zákaznický servis a plynulé zajišťování dodávek </li>
<li> zodpovědnost za veškeré aktivity spojené s transferem nové výroby vč. transferu výrobních linek a technologie</li>
<li> zodpovědnost za zavádění a realizaci systémů IPS</li>
<li> budování teamové spolupráce managerů i zaměstnanců a vedení řízených týmů na základě vize a mise</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání </li>
<li> relevantní managerské zkušenosti v automobilovém průmyslu </li>
<li> zkušenosti s komunikací s klíčovým zákazníkem a nastavení jeho požadavků</li>
<li> organizační a řídící schopnosti, orientace v nástrojích CI</li>
<li> zkušenosti z práce v mezinárodních týmech</li>
<li> znalosti v oblasti EMS</li>
<li> znalost systému jakosti podniku včetně zvláštních požadavků zákazníka</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> silné zázemí společnosti</li>
<li> dobré platové ohodnocení</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> vzdělávací a odborná školení</li>
<li> profesní růst</li>
<li> nadstandardní zdravotní péče</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".