Volné pracovní místo  OPERATION TRAINEE - šance pro absolventy!!!

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 12-30-235908. Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici TRAINEE PROGRAM - šance pro absolventy.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> reporting</li>
<li> kontrola kvality produktu</li>
<li> řešení neshod</li>
<li> komunikace s dodavateli</li>
<li> práce ve výrobě</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání </li>
<li> absolvent do 1. roku po Univerzitě</li>
<li> vynikající angličtina, druhý jazyk výhodou</li>
<li> vysoká flexibilita</li>
<li> silná osobnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí stabilní mezinárodní firmy</li>
<li> systém benefitů</li>
<li> dobré platové ohodnocení</li>
<li> stravenky</li>
<li> možnost stáže v zahraničí</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.