Volné pracovní místo  OPERÁTOR 3D - ref.č. D-199

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, předního poskytovatele kontrolních služeb v oblasti automobilového průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

OPERÁTOR 3D

NÁPLŇ PRÁCE:
-zajištění obsluhy a měření na souřadnicovém měřicím stroji (SMS)
  • samostatné měření na 3D dotekovém SMS, tzn. obsluhu stávajících programů, drobné úpravy, analýzy
-tvorba měřicích programů

Pracoviště: Mladá Boleslav
Nástup: ihned

Požadujeme

  • min. SŠ s maturitou (technického směru)
  • praxe v oboru výhodou (strojírenství, kontrola kvality)
  • dobré organizační schopnosti a samostatnost
  • komunikativnost, slušné vystupování
  • uživatelská znalost PC a MS Office
  • časová flexibilita, spolehlivost, chuť pracovat, bezúhonnost
  • třísměnný provoz Po - Pá (v případě potřeby i víkendy).

Nabízíme

  • odborné školení na obsluhu a programování SMS
  • dlouhodobou spolupráci
  • samostatnou a zodpovědnou pozici
  • pracovní vybavení a OOPP
  • mzda ve zkušební době 22.000 Kč/měsíc (po zk.době 24-25.000 Kč/měsíc) + příplatky za noční směny a víkendy

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".