Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Operátor výroby
Lokalita:
Praha-západ
Může se Vám hodit:
Operátor výroby Praha-západ

Volné pracovní místo Operátor - 5-osá vertikální frézka

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Západ
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Pro našeho zákazníka – výrobní společnost působící v oblasti strojírenství hledáme vhodného uchazeče na pozici Operátor – 5-osá vertikální frézka:

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru – SPŠ nebo vyučen v oboru obráběč kovů – frézař
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Samostatnost spolehlivost
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Další zaměstnanecké výhody a bonusy
  • Dlouhodobý pracovní poměr

Náplň práce:

  • práce dle technické dokumentace
  • obsluha a práce s 5-osou vertikální frézkou

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Dělník obsluha lisů - Turnov 100,-Kč
Výroba lisovacích dílů pro automobiloví průmysl
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Turnov Plný úvazek
týden
Svářeči EN 287-1, metoda 135, Dobříš 40.000,-Kč
Linkové svařování kovů pro zemědělské a stavební stroje
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Dobříš, okres Příbram Plný úvazek
aktivní
Strojní zámečník - mzda až 27 700 Kč + bonusy!
* Opracování materiálu a následné operace (hliník, sklo, tmel aj.) * Kontrola provedené práce * Kompletace výrobků * Samostatná příprava a kontrola nástrojů * Kooperace s jinými odděleními * Manipulace s výrobkem – příprava k expe ...
CentralWork s.r.o. Praha, okres Hlavní město Praha Plný úvazek
CNC operátor lehkých hliníkových kovů a skla - mzda až 34 000 Kč ...
• Obsluha CNC stroje • Kontrola a měření dílů • Obrábění hliníkových profilů
CentralWork s.r.o. Praha Plný úvazek
aktivní
Montér / Operátor automotive - až 25.000 čistého
Pro našeho významného zákazníka působícího v automobilovém průmyslu hledáme šikovné / manuálně zručné Montéry. Náplň práce: - montáže interiéru vozidel realizace zakázek na míru - práce se stolovou pilou flexou vrtačkou aj. Nab ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Praha Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
technik bednění
svědomitost, zodpovědnost, znalost Aj/Nj na komunikativní úrovni, znalost práce na PC (Office, Autocad), elementární znalost stavební statiky
PERI s.r.o. Průmyslová 392, Jesenice Plný úvazek