Volné pracovní místo  OPERÁTOR BALÍCÍ LINKY (KARVINÁ)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Ref. č.: 4-21-218574. Hledáte práci operátora ve výrobě? <br/>
<br/>Nebojíte se fyzicky náročné práce (vhodné zejména pro muže)? <br/>
<br/>Zvládnete práci na 3 směny?<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> skládání krabic</li>
<li> balení výrobků ve výrobě</li>
<li> obsluha balící linky</li>
<li> třísměnný provoz</li>
<li> práce ve stoje, se zvedáním balíků</li>
</ul>
<br/>PRACOVIŠTĚ: Karviná Nové Pole <br/>
<br/>Nástup IHNED

Požadujeme

<ul>
<li> praxe ve výrobě velkou výhodou</li>
<li> manuální zručnost</li>
<li> týmovost</li>
<li> dobrý zdravotní stav</li>
<li> fyzická zdatnost, jde o fyzicky náročnější práci</li>
<li> aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> obědy za 25 Kč</li>
<li> možnost přestupu od agentury do kmenového stavu firmy</li>
</ul>