Volné pracovní místo  Operátor Call Centra - Praha

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledáme vhodné uchazeče / brigádníky pro pracovní uplatnění na pozici Operátora Call Centra Telefonního operátora pro naše významné klienty z oblasti telekomunikace energetiky dentální hygieny apod.

Náplň práce:
  • aktivní komunikace s klienty
  • seznámení klientů s produkty společnosti
  • uzavírání smluv s klienty
  • servis stávajících klientů

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání (v případě SOU praxe na pozici telefonního operátora podmínkou)
  • příjemný hlas
  • praxe na obdobné pozici 1 rok
  • kultivovaný telefonický i písemný projev (jazyk český event. slovenský)
  • dobrá uživatelská znalost na PC
  • odolnost vůči stresu optimistickou osobnost
  • velmi dobrá znalost mluveného projevu v českém jazyce event. slovenském

Nabízíme:
  • dobré platové ohodnocení (dle aktuálního projektu)
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracoviště: Praha
-nástupy průběžné říjen - listopad

Baví Vás komunikace s lidmi? Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".