Volné pracovní místo  OPERÁTOR CALL CENTRA

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 7-12-201039. Pro zkušené i začínající telefonní operátory nabízíme příležitost rozvíjet své schopnosti. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vyřizování dotazů zákazníků </li>
<li> aktivní telemarketing </li>
<li> administrativa</li>
<li> práce na různorodých projektech </li>
</ul>
<br/>V případě, že jste zkušený operátor, máte možnost po zaškolení nastoupit na zajímavé náročnější projekty. <br/>Pokud jste doposud v call centru nepracovali, ale láká Vás si tuto pozici zkusit, neváhejte, po dobu zaškolení se Vám intenzivně bude věnovat týmový vedoucí a ve všem vás zaučí. <br/>
<br/>Pozice je vhodná i jako práce na DPČ, brigády (celoroční i nárazové dle potřeb)

Požadujeme

<ul>
<li> věk nad 18 let </li>
<li> schopnost komunikace se zákazníky </li>
<li> ochota vzdělávat se </li>
<li> aktivní přístup k práci</li>
<li> spolehlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> základní platové ohodnocení + bonusy dle plnění </li>
<li> bonusy za docházku každý měsíc </li>
<li> 5 týdnů dovolené </li>
<li> firemní benefity </li>
<li> příspěvek na dojíždění </li>
<li> pravidelné teambuildingové akce</li>
<li> moderní pracoviště </li>
<li> dlouhodobá práce na HPP </li>
<li> možnost kariérního růstu</li>
<li> školení pro podporu prodejních dovedností</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.