Volné pracovní místo OPERÁTOR CNC – SOUSTRUHY/FRÉZKY - 25-30.000 KČ

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Olomoucko
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Orientuje te se v obrábění kovů a rádi byste tyto znalosti a dovednosti uplatnili ve stabilní mezinárodní společnosti? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!!!

Výrobní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá kolegy/yně na pozici:

OPERÁTOR CNC – SOUSTRUHY/FRÉZKY – 25–30.000 KČ

Náplň práce:

  • Obrábění komponentů dle výkresového plánu
  • Dodržování časového plánu a kvality
  • Obsluha a údržba stroje, pracovního náčiní
  • Řešení případné vzniklé nekvality

Požadujeme

  • SOU/SŠ – strojní obor
  • zkušenosti na obdobné technické pozici (obsluha CNC obráběcí stroje) – výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci (výkresové plány)
  • zodpovědnost za svěřené úkoly
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • odpovídající platové podmínky, příplatky za směnnost
  • věrnostní bonusy
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • možnost profesního růstu
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené nad rámec daný zákonem

Místo výkonu práce: práce na Olomoucku

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.