Volné pracovní místo  Operátor CNC – soustružník nebo frézař

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Co je náplní práce?
  • Obrábění velkých kusů na CNC soustruhu nebo CNC fréze
  • Programování stroje, nikoli jen korekce
  • Budete mít podporu z oddělení technologie, ale volba základního technologického postupu bude na Vás – včetně volby nástrojů, pracovního postupu, parametrů řezu atd.
  • Součástí práce je i přeměření hotového výrobku měřidly a jeho kontrola
  • Jedná se o práci v nepřetržitém provozu na 12h směny (krátký a dlouhý týden) nebo práci na tři směny od neděle (nástup noční) do pátku – podle toho, jaký stroj byste obsluhoval/la.

Požadujeme

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?
  • Má zkušenosti s obsluhou a programováním CNC soustruhu nebo CNC frézy
  • Umí číst technickou dokumentaci na velmi dobré úrovni, dokáže si odvodit, jaký bude postup výroby
  • Výhodou pro Vás bude, pokud umíte programovat v systémech Fagor nebo v systémech Sinumeric systémech Haas nebo Heidenhain
  • Je manuálně zručný a zodpovědný

Co byste ještě měli vědět?
Jedná se o samostatnou a odpovědnou práci v zakázkové kusové výrobě, kde máte možnost naučit se spoustu nového a neustrnete na místě – při práci budete používat hlavu a ne jen mačkat knoflíky.

Nabízíme

Co Vás čeká, když uspějete?
  • Stabilní zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Kvalitní zaškolení od zkušených operátorů a moderní technologické vybavení
  • Smlouva na dobu neurčitou přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování (popř. Stravenky)
  • Zvýhodněný telefonní tarif pro zaměstnance a další benefity

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Brno – město
Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody
Směnnost: 12ti hodinové směny (krátký-dlouhý týden) nebo práce na 3 směny