Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Výroba a průmysl
Pozice:
Operátor CNC strojů
Lokalita:
Vyškov
Může se Vám hodit:
Operátor CNC strojů Vyškov

Volné pracovní místo Operátor CNC pil

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Vyškov
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
vyučení

Pro významnou strojírenskou společnost hledáme kandidáta na pozici operátora CNC pil.

Nabízíme:

  • 100 Kč / hodinu
  • případný bonus za extra výkon (až 5000 Kč)
  • dlouhodobou spolupráci
  • 75 hodinovou pracovní dobu (včetně 1/2 pauzy na oběd)
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • 3 směnný provoz
  • pracovní doba pondělí – pátek (bez víkendů)
  • 4 týdny dovolené
  • různorodou a zajímavou náplň práce
  • místo pracoviště Vyškov

Požadujeme

  • SOU/SŠ
  • ochota pracovat na 3 směny
  • znalost CNC problematiky
  • odpovědnost spolehlivost
  • nástup ihned

Náplň práce:

  • práce v moderním skladu ve Vyškově

Podobné nabídky práce

DĚLNÍK DO VÝROBY (až 25.000 Kč)
Jste technicky založený člověk, který je manuálně zručný a máte zájem o pracovní příležitost s dlouhodobou působností? Rádi se učíte novým dovednostem a máte seriózní přístup k práci? Tak neváhejte a zašlete nám svůj stručný život ...
Jobs Contact Consulting, s.r.o. Jihomoravský kraj Plný úvazek
dnes
OBSLUHA STROJE CNC (24.000 - 35.000 Kč)
Máte již praxi s obsluhou CNC stroje a uvítáte stabilní práci v rozšiřující se firmě? Pak nás kontaktujte. * obsluha CNC stroje * práce na zakázkách a projektech
dnes
OPERÁTOR - SEŘIZOVAČ STROJŮ (20.000 - 25.000 Kč)
Pro výrobní závod u Pohořelic hledáme operátora - seřizovače strojů. * údržba strojního zařízení * provádění mechanických oprav strojů * obsluha stroj. zařízení
Jobs Contact Consulting, s.r.o. JIhomoravský kraj Plný úvazek
dnes
OPERÁTOR CNC (20.000 - 23.000,- Kč)
Hledáte novou zajímavou práci v blízkosti bydliště? Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů a vyznáte se v technické dokumentaci? Rádi byste pracovali pro významnou nadnárodní společnost v okolí Boskovic na pozici OPERÁTOR CNC? Pak ...
Advantage Consulting, s.r.o. kraj Jihomoravský, Česko Plný úvazek
včera
OBSLUHA CNC STROJE (19.000 - 22.000,- Kč)
Jste technicky zdatný a poohlížíte se po nové pracovní příležitosti? Máte praxi s obsluhou CNC strojů a vyznáte se v technické dokumentaci? Rádi byste byli součástí významné strojírenské společnosti v okolí Boskovic na pozici OBS ...
včera
Obsluha CNC a ohraňovacího lisu
ramování CNC OL kvalitní ohýbání dílů na rozmanité zakázky
SPINWARE s.r.o. okres Vyškov, kraj Jihomoravský Plný úvazek
včera