Volné pracovní místo  OPERÁTOR CNC SOUSTRUHU, až 30 000 Kč/měs.!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Chcete pracovat pro inovativní mezinárodní výrobní společnost? Máte zkušenost s prací na CNC soustruhu? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Hledáme totiž zkušeného pracovníka na pozici OPERÁTOR CNC SOUSTRUHU. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> obsluha CNC soustruhu</li>
<li> obráběčské práce prováděné na základě výkresové dokumentace </li>
<li> manuální výpomoc ve výrobě</li>
</ul>
<br/>Lokalita: Praha 9<br/>
<br/>Nástup: ihned

Požadujeme

<ul>
<li> min. vyučení v oboru </li>
<li> min. 2 roky praxe v práci na CNC soustruhu v posledních pěti letech</li>
<li> znalost problematiky měření dle norem ČSN</li>
<li> schopnost práce s výkresovou dokumentací </li>
<li> ochota pracovat ve směnném provozu </li>
<li> spolehlivost, přesnost, časová flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> jeden týden dovolené navíc </li>
<li> pravidelné měsíční bonusy</li>
<li> stravenky plně hrazené zaměstnavatelem</li>
<li> možnost zisku relokačního balíčku</li>
<li> možnost profesního růstu</li>
</ul>