Volné pracovní místo  Operátor CNC stroje (vhodné i pro absolventy)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledáme 2 pracovníky na obsluhu strojů ve strojírenské společnosti.

Náplň práce:

  • obsluha přiděleného stroje v rámci výroby
  • seřízení stroje a tvorba obrobku dle výkresové dokumentace
  • finální kontrola obrobku

Požadujeme

  • praxi v obsluze a seřízení CNC stroje
  • schopnost číst technické výkresy
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • zajímavý start v moderní společnosti
  • jistou mzdu
  • po zaškolení zajímavé firemní benefity
  • možnost odborného růstu
  • více lokalit pracoviště: okresy Olomouc, Prostějov, Přerov

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou