Volné pracovní místo  OPERÁTOR DTP, ref.č. V-389

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro svého klienta, významného výrobce obalových materiálů a válcovaných polotovarů z hliníku, hledáme vhodné uchazeče a uchazečky na pozici:

OPERÁTOR DTP

Náplň práce:

  • provádění grafických úprav
  • finalizace návrhů týmu do konečné podoby v rámci předtiskové přípravy
  • spolupráce při výrobě propagačních materiálů a předmětů

Místo pracoviště: kraj Moravskoslezský
Nástup: dohodou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (polygrafie, reprodukční grafik, grafická tvorba)
  • znalost práce s programy Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw
  • alespoň základní znalosti předtiskových příprav
  • komunikativní znalost angličtiny
  • ŘP sk. B
  • rychlá a snadná orientace v informacích
  • samostatnost, odpovědnost

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práci s možností profesního růstu
  • benefity: 5 týdnů dovolené, stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.