Volné pracovní místo  Operátor/ka výroby - lisař/ka plastů (svozová doprava)

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 500–24 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Je kvalita a přesnost Vaše motto?
Hledáte perspektivního a stabilního zaměstnavatele, skvělý pracovní kolektiv a vedení, které si váží dobrých zaměstnanců?

Jsme ryze česká společnost zabývající se výrobou optických dílů pro automobilový průmysl. Na trhu již působíme 18. let. I přes rostoucí počet u zaměstnanců se snažíme zachovat ráz rodinné firmy s individuálním přístupem k zaměstnancům. Svou prací, díky využití nejnovějších technologií a důrazu na vysokou kvalitu výrobků, přispíváme k bezpečnému provozu na silnicích.

Nyní hledáme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:
OPERÁTOR/KA VÝROBY - LISAŘ/KA PLASTŮ
  • je pro Vás důležitá kvalita než kvantita?
  • nebaví Vás stereotypní práce?

Pokud můžete odpovědět "ano", tak možná hledáme právě Vás!

Požadujeme

Co vás čeká?
  • odebírání, opracování, manipulace, kontrola a balení plastových výlisků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
  • důležitá je chuť do práce, vše ostatní Vás naučíme!
  • zájem pracovat v nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny, krátký a dlouhý týden), ranní a noční

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout:
  • PP na dobu neurčitou
  • Svoz zaměstnanců (Přerov- Lipník nad Bečvou- Hranice - Černotín- Milotice nad Bečvou) nebo příspěvek na cestovné
  • stravenky v nominální hodnotě 70 Kč (při odpracování 12 hodinové směny 2 ks stravenek)
  • 13. a 14. plat
  • měsíční odměny
  • měsíční docházkový bonus ve výši 1 000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • výplatní termín vždy do 12. dne v měsíci
  • čisté pracovní prostředí a fyzicky nenáročnou práci

BLIŽŠÍ INFORMACE O TOM, CO PRÁCE U NÁS OBNÁŠÍ, SE DOZVÍTE NA NEZÁVAZNÉ PROHLÍDCE FIRMY!

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí stabilní české firmy, která si váží dobrých a loajálních pracovníků. Ochotné a šikovné pracovníky rádi podporujeme v profesním růstu.