Volné pracovní místo  OPERÁTOR/KA VÝROBY!!pracovní doba 6-14:30!!volné víkendy!!mzda až 28 500,-!!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 500 Kč / měsíc

Nejen příznivcům lyžování nabízíme pohodovou práci v Kostelci nad Černými lesy.

Co vás čeká?
Budete s námi vyrábět světoznámé lyžařské vázání zn.MARKER!
Pro zajímavost – k vyrobení jednoho vázání je potřeba několik desítek až pár stovek drobných dílů. Výroba probíhá pod přísným dozorem oddělení kvality, neboť jen perfektní výrobek může opustit brány našeho závodu směrem k zákazníkovi.

Požadujeme

  • SOU/OU
  • Akceptujeme základní vzdělání + praxi, ideálně ve výrobním závodě.
  • Oceníme samostatnou a odpovědnou osobnost s aktivním přístupem ke svěřeným pracovním úkolům a ochotou učit se – všechno potřebné Vás naučíme.

Nabízíme

  • Zaměstnání na HPP, po odpracovaném roce na dobu neurčitou
  • Zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
  • Jednosměnný pracovní režim (pracovní doba 6-14:30)
  • Zajímavou nástupní mzdu
  • Odměnu za docházku, produktivitu a za svědomité plnění pracovních úkolů
  • Placené přesčasy a příplatky nad rámec zákona
  • Stravenkový paušál
  • 4dny dovolené navíc
  • Příjemné, čisté a bezpečné pracovní prostředí
  • Roční bonus
  • Odměnu za doporučení nového kolegy
  • Firemní akce
  • Dobrou dopravní dostupnost, firma se nachází blízko centra města

Vhodné pro

Absolventy.