Volné pracovní místo  Operátor(ka) výroby, super plat, 2směnný provoz

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–30 000 Kč / měsíc

O firmě

Heidrive s.r.o. se sídlem v Mrákově, v okresu Domažlice je středně velká firma vlastněná německou společností Heidrive GmbH a patřící do amerického koncernu Allied-Motion-Gruppe. Vyrábíme pohony na míru zákazníka na platformě synchronních a asynchronních elektromotorů, motorů s převodovkou a elektronických součástek a řízení. Jedná se o malosériovou až středně sériovou výrobu.

Budete zaměstnáni přímo ve výrobní společnosti, nikoliv přes agenturu!

Co bude Vaším úkolem?

Na starost budete mít připojování kabelových svazků za pomoci moderních strojů a zařízení. Jedná se o zajímavé a perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti se silným zahraničním partnerem.

Požadujeme

  • Ochotu pracovat na 2 směny
  • Šikovné ruce a bystrost
  • Spolehlivost v docházce
  • Precizní a zodpovědný přístup k práci
  • Teamovou práci

Nabízíme

  • Práce vhodná pro ženy
  • Ergonomická pracovní místa a rotaci na pracovištích
  • Dostanete parťáka, který Vás na dané pozici zaučí, pohodlné ochranné pomůcky
  • Práce bez nočních směn a s volnými víkendy
  • Přesčasy jsou placené, popř. lze je vybrat
  • Pravidelné přehodnocování mzdy (po zkušební době a po roce na základě dosažené kvalifikace na pozici)
  • Výše prémií ovlivnitelná vaším výkonem
  • Velké množství bonusů jako např.:
  • Zajištěné stravování přímo v areálu firmy + nápoje po celou směnu zdarma
  • Příspěvek na dopravu až 1.500,- Kč/měsíčně
  • Stravenkový paušál až 1.500,- Kč/měsíčně
  • Příspěvek na masáže
  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie za přítomnost

Vhodné pro

Absolventy.