Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Operátor/ka výroby

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Naším klientem je výrobní společnost v okolí Nového Bydžova, pro kterého hledáme pracovníky na pozici:

Operátor/ka výroby - nástup možný IHNED!

Profil:
  • manuální zručnost
  • zodpovědný přístup k práci
  • připravenost na 3 směnný provoz
  • nástup možný ihned
  • praxe v řízení VZV výhodou
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Náplň práce:
  • obsluha strojů
  • příprava materiálu
  • balení výrobků
  • manipulace s výrobky
  • dodržování výrobních a technologických postupů
  • obsluha VZV

Co můžeme nabídnout:
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • stabilní práci v prosperující společnosti
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • kvalitní zaškolení
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené, roční bonus, závodní stravování a spousta dalších benefitů

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás