Volné pracovní místo  Operátor kvality

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Chomutově, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • provádění defektoskopických kontrol předloženého materiálu
  • příprava a seřizování defektoskopických přístrojů dle platných norem a specifikací
  • periodická kontrola nastavení parametrů přístrojů
  • vedení příslušné dokumentace, vystavování zkušebních protokolů
  • spolupráce při obdběru vzorků pro zhotovení kalibračních vzorků

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • základní znalost anglického jazyka (podmínka!)
  • praxi v kontrole kvality výroby
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • zkušenosti s prací s různými zkušebními zařízeními
  • ochotu podstoupit několikaměsíční zaškolení v zahraničí

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti

Jiná sdělení

Lokalita pracoviště: Chomutov, možnost nástupu: dohodou

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".