Volné pracovní místo  Operátor lisovacích strojů - Brno - Modřice (15 000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Jste manuálně zruční?

Hledáte práci ve výrobní společnosti?

Nevadí Vám třísměnný provoz?

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se lisováním technických plastů pro automobilový průmysl, hledáme nové pracovníky do výroby v Modřicích s nástupem IHNED.

Náplň práce
  • obsluha lisovacího stroje, zpracování plastových výlisků
  • manipulace s komponenty a hotovými výlisky

Požadujeme

  • manuální zručnost a zodpovědnost za provedenou práci
  • dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
  • praxe v dílenské/montážní výrobě (výhodou)

Nabízíme

  • hrubá mzda je 15 000 Kč/měsíc (z toho je 3 000 Kč bonusová složka mzdy – vyplácí se automaticky při splnění docházky za daný měsíc)
  • příplatky dle zákona
  • stravenky
  • třísměnný provoz (7,5 hodinové směny): ranní od 6 do 14 hod., odpolední od 14 do 22 hod. a noční od 22 do 6 hod.
  • nárok na dovolenou: 4 týdny
  • práci na hlavní pracovní poměr, nástup ihned
  • zázemí velké stabilní společnosti