Volné pracovní místo  Operátor příjmu zboží - elektronické součástky

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, obchodní společnost, zabývající se oblastí výpočetní techniky, elektrotechnických součástek, zařízení a SW vybavení, hledáme vhodné uchazeče na pozici: Operátor příjmu zboží - elektronické součástky

Náplň práce:
  • umisťování zboží do skladu
  • příprava a expedice zboží
  • označování zboží
  • výstupní kontrola

Požadujeme

  • SOU/SŠ
  • vzdělání v oboru mechanik elektronik či podobný obor nebo
  • praxe v oboru (osazování plošných spojů, skladování, montáž apod.)
  • obecná znalost elektronických součástek
  • dobrá fyzická kondice (občasná manipulace s předměty do 30 kg)
  • samostatnost
  • zodpovědnost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • zaškolení
  • zázemí stabilní společnosti
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • 13. plat

Plat: 15 - 25 000,- Kč
Nástup: ihned nebo dle dohody
Lokalita: Praha západ – Jeneč (dobré dopravní spojení z Prahy – západ, Hostivic, Kladna, Rakovníka)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".