Volné pracovní místo  Výrobní dělník - mzda 33.200,- Kč/měs. - 2 směny + ubytování zdarma

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Hledáte práci s možností naučit se více? Máte praxi ve výrobě? Tak neváhejte a přidejte se k výrobě stínící techniky v Opavě!

Pracovní náplň:
  • Výroba exteriérových žaluzií

Požadujeme

  • Praxi ve výrobě
  • Vyučení ve strojírenství

Nabízíme

  • Hrubá měsíční mzda 33.200,- Kč včetně bonusů
  • Docházkový bonus 5.000,- Kč měsíčně
  • Příplatek za odpolední směnu
  • Dotované stravování (závodní stravování)
  • Ubytování zdarma
  • Práce pouze na dvě směny
  • Možnost čerpání finančních záloh
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Možnost přesčasů
  • 25 dní dovolené
  • Možnost kariérního růstu

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Opava

Máte zájem o nabídku Výrobní dělník - mzda 33.200,- Kč/měs. - 2 směny + ubytování zdarma ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Noemi Janiczková z Personal fabric - agentura práce, a.s.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Výrobní dělník - mzda 33.200,- Kč/měs. - 2 směny + ubytování zdarma

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.