Volné pracovní místo  Operátor procesu - Benešovsko

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Pro našeho významného zákazníka společnost sídlící na Benešovsku hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátora procesu.

Náplň práce:
  • Obsluha kontrola a údržba výrobní linky
  • Plnění požadavků kontroly kvality bezpečnosti a hygieny
  • Diagnostika poruch strojů a vybavení na lince - ve spolupráci s mechaniky
  • Zajištění dostatku materiálu a surovin před začátkem směny
  • Dodržování bezpečnosti práce
  • Čištění zařízení podle nastavených procedur

Požadujeme:
  • Vyučení/SŠ technického směru/příp. potravinářství
  • Znalost práce na PC - uživatelská
  • Technické znalosti a předpoklady
  • komunikativnost spolehlivost pečlivost

Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti
  • dlouhodobá spolupráce
  • motivující finanční ohodnocení
  • jídlo kolem 25-30 Kč
  • benefity (voda káva na pracovišti zdarma; firemní posilovna..)
  • nástup ihned
  • pracoviště Benešovsko (svozové autobusy zajištěny z - Votic (přes Olbramovice) Benešov Vlašim Týnec nad Sázavou)

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete stabilní zaměstnání a zajímavé ohodnocení? Zašlete nám Váš životopis.