Volné pracovní místo  Operator produkcji - praca od zaraz!

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 12-21-251576. Firma z siedzibą w miejscowości niedaleko Ołomuńca zajmująca się głównie produkcją metalowych części takich jak – wózki sklepowe oraz regały, poszukuje pracowników na stanowisko „Operator produkcji”.<br/>
<br/>Opis stanowiska pracy: <br/>
<ul>
<li> Nie jest to produkcja taśmowa, i nie jest to praca na akord,</li>
<li> Praca w nowych halach produkcyjnych, i Twoimi zadaniami będzie: obsługa maszyn jednofunkcyjnych oraz urządzeń i montaż metalowych koszyków sklepowych.</li>
</ul>

Požadujeme

Wymagania:<br/>
<ul>
<li> Dobry stan zdrowia i sprawność manualna,</li>
<li> Dyspozycyjność do pracy w trybie zmianowym,</li>
<li> Podstawowe umiejętności z zakresu obsługi komputera,</li>
<li> Zdolność do samodzielnej pracy.</li>
</ul>

Nabízíme

Korzyści:<br/>
<ul>
<li> Całkowite przybliżone wynagrodzenie netto po rozpoczęciu pracy wynosi 2 740 zł (17 000 CZK), od trzeciego miesiąca 2 860 zł (17 720 CZK),</li>
<li> Umowa jest w języku czeskim i polskim,</li>
<li> Zakwaterowanie w pelni dotowane przez pracodawcę, znajduję się w hotelu (pokoje 2-3 osobowe). We wszystkich pokojach znajduje się lodówka,</li>
<li> Początkowe wsparcie koordynatora posługującego się językiem Polskim,</li>
<li> Posiłki dla pracowników - cena ciepłego obiadu wynosi 33,-CZK,</li>
<li> Pierwszy dojazd organizowany jest przez pracodawcę,</li>
<li> Wyżywienie z dodatkiem od pracodawcy.</li>
</ul>