Volné pracovní místo  Operátor - seřizovač CNC

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Hustopeče, okres Břeclav
Termín nástupu: ihned nebo podle dohody
Směnnost: Dvanáctihodinové směny, nepřetržitý provoz
Finanční ohodnocení: motivující mzda + příplatky + benefity

Chcete obsluhovat CNC tvářecí stroj? Chcete se naučit novým dovednostem? Pro mezinárodní společnost zabývající se výrobou kovových prvků a sestav do automobilů hledáme kandidáty na pozici Operátor – seřizovač CNC.

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

obsluha stroje a základní seřizování stroje
spolupráce s kolegou na směně
spoluúčast v rámci týmu při zavádění nových výrobků do sériových podmínek

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má znalosti na úrovni SŠ technického oboru nebo je vyučený ve technické oblasti (i absolvent)
praxe v programování nebo seřizování CNC strojů výhodou
ochota pracovat ve dvanáctihodinovém směnném provozu

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a kvalitní firemní kulturou
po zapracování zařazení do kvartálního bonusového systému
příplatky za noční směny a víkendy (nad rámec zákonem daných příplatků)
odměny za zvýšení výkonnosti a kvalifikace
osvěžení na pracovišti
akce pro zaměstnance, akce pro děti
praní a servis pracovních oděvů
závodní stravování na všechny směny včetně víkendů
zvýhodněné tarify od telefonních operátorů
po dvou letech - příspěvek na penzijní připojištění
22 dnů dovolené