Volné pracovní místo  Operátor soustruhu (zajímavá nabídka)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Přijmeme do týmu kolegu, který má zkušenosti s obsluhou klasického soustruhu a velmi dobře se orientuje ve výkresech.

Náplň práce:

  • obsluha klasického soustruhu
  • práce s výkresy a nastavování soustruhu
  • údržba a seřizování soustruhu

Požadujeme

  • SŠ/SOU
  • zkušenosti s prací na klasickém soustruhu
  • znalost čtení z výkresů
  • manuální zručnost, zodpovědnost za práci

Nabízíme

  • práce v příjemném kolektivu
  • možnost osobního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení s odměnami
  • stravenky
  • zajištěné stravování přímo na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na volnočasové aktivity – Flexipass
  • práce na HPP
  • místo výkonu práce: Přerov

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.