Volné pracovní místo  OPERÁTOR SUCHÉHO BROUŠENÍ

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro výrobní společnost ve Zlíně hledáme zájemce na pozici operátora suchého broušení. <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> příprava výrobků na lakování</li>
<li> broušení, leštění, tmelení, lakování</li>
<li> jedná se o sériovou výrobu</li>
<li> místo výkonu: ZLÍN</li>
<li> 3 směnný provoz</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> ideálně vyučení v oboru lakýrník, případně malíř/natěrač výhodou</li>
<li> zkušenost s lakováním plastů velkou výhodou</li>
<li> ochota pracovat ve 3 směnném provozu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> místo výkonu: Zlín</li>
<li> příplatek za práci o víkendu 60%</li>
<li> 30% prémie za pracovní výkon</li>
<li> závodní stravování (výběr ze 4 jídel denně) nebo stravenky ve výši 90,-Kč</li>
<li> po 6 měsících převod na dobu neurčitou</li>
</ul>