Volné pracovní místo  Operátor v elektrovýrobě, od 18.100Kč, 2směnný provoz

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti výroby součástek pro průmyslovou automatizaci, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR v ELEKTROVÝROBĚ.

Náplň práce:
  • montáž, balení
  • zalévání
  • potisk, elektrické zkoušení
  • letování, vstřikovací lisy
  • osazování součástek

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • zkušenost s letováním či jiná praxe v elektrovýrobě výhodou
  • základní znalost ovládání počítače (MS Windows) výhodou

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Stod
  • nástupní mzda od 18.100 Kč (dle zkušeností) + zákonné příplatky +výkonnostní bonusy
  • po zaučení mzda 20.500 Kč + zákonné příplatky + výkonnostní bonusy
  • 2směnný provoz (ranní 6-14h, odpolední 14-22h), lze i jen odpolední
  • 13. Plat, roční prémie, věrnostní a jubilejní bonusy
  • 25 dní dovolené
  • příspěvky na stravování (29-39 Kč za 1 oběd)
  • práce do interního stavu (kmenový zaměstnanec)

Vhodné pro

Absolventy.