Volné pracovní místo  OPERÁTOR VE VÝROBĚ – STROJÍRENSTVÍ

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání od roku 2012 v České republice. Poskytujeme služby na základě oprávnění "Povolení ke zprostředkování zaměstnání" vydaného Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

ČEMU SE VĚNUJEME?

Za naší nabídkou služeb stojí více než 10 let zkušeností v oblasti náborů zaměstnanců a projektového řízení v oblasti HR. Vyhledáváme pracovníky jednorázově, spolupodílíme se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadíme novou firmu či pobočku. Služby v oblasti HR poskytujeme napříč všemi obory a pracovními pozicemi v rámci soukromého i veřejného sektoru. Nejvíc zkušeností máme právě s technickými obory, kam dosazujeme stovky zaměstnanců ročně.

JAKÉ SLUŽBY POSKYTUJEME?

NÁBOR ZAMĚSTNANCŮ/RECRUITMENT – výběr a vyhledání kměnových zaměstnanců
PŘÍMÉ VYHLEDÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ/EXECUTIVE SEARCH – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ pro pracovní účely

Popis pracovní nabídky

Co bude náplní Vaší práce?
Převážně manuální obsluha automatické linky pro povrchovou úpravu kovových součástek
Skládání součástek do forem, jejich příprava na další procesy
Dodržování stanovených pravidel pro jakost a ochranu životního prostředí
Budete pracovat na 2 směny – ranní a odpolední od pondělí do pátku na smlouvu přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu

Požadujeme

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?
Je schopný samostatné práce na daném technologickém zařízení
Je manuálně zručný a obratný při práci na lince
Bude pro Vás výhodou, pokud:
Máte zkušenosti s podobnou prací
Domluvíme na nástupu co nejdříve

Nabízíme

Co Vás čeká, když uspějete?
Stabilní zaměstnání v prostředí mezinárodní společnosti
Možnost profesního i osobního růstu
Motivující finanční ohodnocení, půlroční prémie a další bonusy
Nové, moderní prostředí, dotované závodní stravování a jazykové kurzy
Místo výkonu práce v Brně - Slatině

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Místo Výkonu práce: Brno – město
Možnost nástupu: ihned nebo dle dohody
Směnnost: Práce ve dvou směnách