Volné pracovní místo  OPERÁTOR VE VÝROBĚ AUTOMOBILŮ – KOLÍN, s ubytováním - IHNED

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou automobilů, se sídlem v Kolíně, hledáme schopné, pracovité a fyzicky zdatné uchazeče na pozice dělníků montáže do výroby (práce je vhodná zejména pro muže, a to vzhledem ke své fyzické náročnosti)

  • nástup IHNED

NABÍZÍME:
  • Základní nástupní mzda 1. – 3. měsíc – 18.000,-Kč, od 4. měsíce se navyšuje na 20.570,-Kč
+ výkonnostní a docházkové bonusy až 3000,-Kč
+ zákonné příplatky za směnnost, přesčasy, také mimořádné směny budou proplaceny
+ 5 týdnů dovolené
+ dotované závodní stravování

  • příspěvek na ubytování 1500,-Kč pro zaměstnance s bydlištěm 50km od závodu – ubytování zajištěno
  • vstupní lékařská prohlídka + pracovní oděv – ZDARMA
  • po 6 měsících možnost přechodu do kmenového stavu

Nástup: IHNED!!!
Místo výkonu práce: Kolín (prům.zóna Ovčáry)

PRACOVNÍ NÁPLŇ :
  • práce na výrobních linkách - lakovna, lisovna, svařovna, montáž, logistika - rozdělení na základě testů
  • 2 -3 směnný provoz, dle směnného kalendáře
  • Práce v taktu (linková výroba)
  • Nutnost dodržování pracovních postupů
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi

Požadujeme

POŽADAVKY:
  • Velmi dobrá fyzická zdatnost a kondice, manuální zručnost
  • Schopnost týmové práce, samostatnost
  • Ochota pracovat přesčas
  • Praxe výhodou – ne podmínkou!!!
  • vhodné ale i pro absolventy

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

KONTAKT:
V případě zájmu nás ihned kontaktujte a zasílejte Vaše CV , budeme Vás kontaktovat s bližšími informacemi a termínem osobního pohovoru a vstupních testů.

Akce 500+500, doporučte svého kamaráda a získáváte vy i kamarád 500,- Kč! Reagujte rychle - nástupy IHNED.