Volné pracovní místo Operátor ve výrobě - příspěvek 10.000 Kč

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Pardubický kraj
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Náš klient působí v ČR od roku 1992, zaměstnává cca 1300 lidí a zabývá se výrobou tantalových a niobových kondenzátorů.
Pokud bydlíte v lokalitě Ústí nad Orlicí a máte zájem pracovat ve stabilní společnosti na pozici Dělník/dělnice, pak nás neváhejte kontaktovat.
Náplň:

  • Výroba ANOD ( ze slisovaného tantalového prášku )- Chemická úprava- Montáž na automatizovaných strojích- Finální kontrola kondenzátoru- Expedice

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu – 12. hod.směny (dlouhý/krátký týden)- Pracovitost- Spolehlivost- Dobrý zdravotní stav- Nástup možný ihned- Nejedná se o fyzicky náročnou práci

Nabízíme:

  • Práce s moderní technologií = čisté prostředí
  • Náborový příspěvek 10.000 Kč- Zajímavý (rostoucí) plat + bonusy- Dotovaná firemní doprava- Příspěvek na stravování- Výuka anglického jazyka- Práci pro ženy a muže – i bez předchozí praxe- Místo: Lanškroun