Volné pracovní místo  OPERÁTOR ve VÝROBĚ

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Máte zájem o práci v Holešově? Nevadí Vám práce na směny? Hledáme právě teď OPERÁTORY do výroby.<br/>
<br/>NÁPLŇ PRÁCE:<ul>
<li> příprava a důsledná kontrola vstupního materiálu</li>
<li> obsluha výrobní linky</li>
<li> kontrola vytlačovaného materiálu a řešení případných výrobních komplikací</li>
<li> manipulační práce s těžšími břemeny</li>
<li> balení a značení hotových produktů</li>
</ul>
<br/>
<br/>Tato práce není vzhledem ke svému charakteru vhodná pro ženy.<br/>
<br/>Jedná se o směnný provoz - 2 dny ranní, 2 dny noční, 4 dny volno.

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání nebo praxe ve strojírenství, plastařině nebo v chemickém průmyslu výhodou, nikoli podmínkou</li>
<li> ochota pracovat ve 4 směnném provozu</li>
<li> výborný zdravotní stav</li>
<li> maximální spolehlivost a flexibilia</li>
</ul>
<br/>Práce je na dobu určitou, s možností prodloužení!

Nabízíme

<ul>
<li> fixní mzda: 15 500,-Kč/měs + příplatky a prémie ( až 22 000,-)</li>
<li> po 3 měsících zvýšení fixní mzdy</li>
<li> podnikové stravování (částečně dotované)</li>
<li> práce ve stabilní a rozvíjející se společnosti</li>
<li> práce v čistém a moderním provozu</li>
</ul>
<ul>
<li> místo výkonu práce: HOLEŠOV</li>
</ul>