Volné pracovní místo  Operátor výrobní linky – chemické procesy (21. - 22.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Významná, dynamicky rostoucí společnost se sídlem v Prostějově příjme do svého týmu operátora výrobní linky pro povrchové úpravy. Máte zkušenosti s chemickými procesy? Pak je tohle místo právě pro Vás!

Náplň práce:

  • obsluha linky, zodpovědnost za její chod, drobná údržba
  • kontrola provozu, případné řešení problémů
  • kontrola výroby na lince
  • spolupráce s oddělením a ostatními kolegy

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání v chemickém nebo technickém oboru
  • zkušenosti ve výrobě, ideálně povrchové úpravy
  • angličtina na mírně pokročilé úrovni
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • práce na HPP ve významné výrobní společnosti
  • práce s moderními stroji
  • možnost vzdělávání v anglickém jazyce
  • dotované stravování na pracovišti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • další firemní benefity (sportovní dny, firemní večírky, aj.)

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.