Volné pracovní místo  Operátor výrobní linky (od 14.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Máte šikovné ruce, kladný vztah k práci ve výrobě a zkušenosti s mechanickou údržbou strojů? Významná zahraniční společnost se sídlem v Olomouci přijme do svého týmu operátora výrobní linky.

Náplň práce:

  • obsluha výrobní linky a zodpovědnost za její fungování
  • nastavování linky dle druhu zakázky a její údržba
  • zodpovědnost za vykonanou práci a kvalitu výrobku

Požadujeme

  • SŠ/SOU – technický obor
  • zkušenosti s prací na lince a s její údržbou
  • fyzická zdatnost, ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • práce na HPP u významného zaměstnavatele – zahraniční výrobní společnosti
  • přátelský tým zahraniční společnosti
  • práce s moderními stroji
  • mzdové ohodnocení s možným růstem
  • vzdělávání a osobní růst
  • příspěvky na stravování přímo na pracovišti
  • Flexipass (příspěvky na sport, kulturu, aj.)
  • další firemní benefity
  • týden dovolené navíc
  • lokalita: Olomouc
  • nástup možný ihned

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.