Volné pracovní místo  Operátor výrobní linky - povrchové úpravy materiálů

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Hledáme samostatného pracovníka se zkušeností v obsluze výrobní linky - kontrola správného chodu, kvalita, aj.

Náplň práce:

  • zajištění provozu výrobní linky, obsluha linky
  • průběžná kontrola provozu linky
  • zodpovědnost za hladký chod linky
  • řešení případných technických problémů
  • kooperace s ostatními kolegy a odděleními

Požadujeme

  • vzdělání chemického, příp. technického zaměření
  • výhodou praxe v prostředí galvanovny, zinkovny, chromovny, aj.
  • AJ na mírně pokročilé úrovni
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • zodpovědnou práci ve významné firmě na HPP
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravování na pracovišti, stravenky
  • jazykové vzdělávání, odborné vzdělávání
  • lokalita pracoviště: okr. Prostějov

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.