Volné pracovní místo  Operátor výroby- 19 000 Kč po ZD

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 3-21-217963. Máte zájem o kreativní práci, vyhovuje Vám lokalita MODŘICE (17 minut z Úzké zdarma autobusem) a práce ve dvousměnném, popř. třísměnném provozu? <br/>
<br/>
<br/>Náplň práce: montáž kabelů, antén a satelitů.<br/>
<br/>Nástup možný IHNED.

Požadujeme

<ul>
<li>zkušenost s prací ve výrobě výhodou</li>
<li>fyzická zdatnost a manuální zručnost </li>
<li>ochota práce v dvousměnném/třísměnném provozu</li>
<li>spolehlivá docházka</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>nástupní bonus 3500Kč - vyplácený během prvních 3 měsíců</li>
<li>navýšení mzdy po 3 měsících</li>
<li>měsíční bonus 1000 Kč</li>
<li>kvartální bonus 3000 Kč</li>
<li>příplatek za noční 15%</li>
<li>5 týdnů dovolené</li>
<li> dotace stravy 55%</li>
<li>firemní autobus z Úzké zdarma</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.