Volné pracovní místo  OPERÁTOR VÝROBY 23 000 Kč PROSTĚJOV

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 12-21-215457. 7000,- Kč ODMĚNA PŘI NÁSTUPU!!!<br/>
<br/>OPERÁTOR VÝROBY DO PROSTĚJOVA<br/>Nevadí Vám práce na směny?<br/>
<br/>BONUS: každému nováčkovi náleží při splnění podmínek náborová odměna 7000,-Kč. NEVÁHEJTE!!! <br/>
<br/>Náplň práce strojírenského operátora:<ul>
<li> obsluha strojů a strojních zařízení</li>
<li> kontrola vyrobených kusů</li>
<li> zodpovědnost za kvalitu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SOU a SŠ vzdělání </li>
<li> praxe ve výrobě výhodou nikoliv podmínkou</li>
<li> manuální zručnost</li>
<li> vhodné i pro šikovné absolventy</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Mzda hrubá ihned 18 000-23 000 Kč/měs.</li>
<li> Příplatky za směnnost, plnění, kvalitu</li>
<li> Plný úvazek</li>
</ul>
<ul>
<li> Nástup IHNED, smlouva prozatím na 6 měsíců. Prodloužení smlouvy jisté pokud si budete plnit zadané úkoly.</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.