Volné pracovní místo  Operátor výroby na finální montáži - vhodné pro ženy - 5.000Kč odměna *

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 22 800–30 000 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Pro našeho významného klienta přijmeme pracovníky na pozici :Operátor výroby na finální montáží s nástupem ihned.

Vhodné pro manuálně zručné ženy

Náplň práce :
  • Nýtování svorek
  • Lepení protihlukové vrstvy
  • Potisk brzdových destiček
  • Balení brzdových destiček
  • Vyvrtávání otvorů na elektronické sensory
  • Lepení elektronických senzorů
  • Obsluha víceúčelových strojů
  • Finální kontrola kvality

Požadujeme

  • Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
  • Praxi ve výrobní společnosti
  • Ochotu učit se novému
  • Dobrý zdravotní stav
  • Práce ve třísměnném provoze
  • Profesní životopis

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 5.000Kč* vyplacen při splnění pracovního fondu
  • Stabilní zaměstnání na hlavní prac.poměr v prosperující firmě
  • Úvodní zaškolení a pravidelná proškolení
  • Mzda 22.800Kč hrubého /měsíc vč. prémií
  • 3.000 Kč prémie
  • 25 dní dovolené, nadstandarní příplatky za směnnost
  • Zajištěné ubytování, příspěvek na ubytování 3.800,-Kč
  • Dotované obědy
  • Příspěvek 200,-Kč / 1x za 3měsíce na očistné (prací prostředek)
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem společnosti
  • Možnost týdenní finanční zálohy

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování.