Volné pracovní místo  Operátor výroby - nástup IHNED

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor výroby.
Jedná se o dlouhodobou spolupráci ve výrobě – výroba dřevěných obalů

Náplň práce:
Kompletace dřevěných palet pomocí nastřelovačky hřebíků

Požadujeme

  • Fyzickou zdatnost
  • Zodpovědnost, spolehlivost a flexibilitu
  • Ochota pracovat v dvousměnném provozu:
  • ranní: 6:00 - 14:00
  • odpolední - 14:00 - 22:00

Nabízíme

  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Mzda 85+5kč = 90Kč/h bonus za kvalitu práce, docházku
  • BOZP školení přímo u klienta
  • První tří měsíce formou DPČ
  • Zálohy - dle interní směrnice DEKRA
  • Podporu koordinátora společnosti DEKRA – řešení personálních i mzdových otázek

V případě dlouhodobé spolupráce garantujeme:
  • Možnost růstu po zkušební době:
  • přechod z DPČ na HPP,
  • platově nárůst na 95+5 Kč = 100Kč/h, bonus za kvalitu práce, docházku + stravenky