Nabídka práce ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Volné pracovní místo  Operátor výroby-obsluha CNC strojů s ubytováním zdarma! (m/ž)

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000 Kč / měsíc

Hledáme šikovné muže/ženy na pozici operátor/ka výroby pro společnost, která je největším výrobcem tlumičů. Máte praxi ve výrobě a nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?
  • obsluha CNC strojů
  • obsluha poloautomatických linek

Požadujeme

Co od Vás požadujeme?
  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • flexibilitu
  • odpovědný přístup k práci
  • samostatnost

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
  • MZDA až 25 000 Kč
  • BONUS za docházku a výkon až 2 760 Kč
  • příplatky za práci přesčas a v sobotu 25 %, v neděli 50 % a ve svátek 100 %
  • PŘÍPLATKY za odpolední a noční směny
  • možnost týdenních záloh
  • 11 a 12 hod směny (krátký/dlouhý týden)
  • možnost karierního růstu
  • UBYTOVÁNÍ ZDARMA
  • SVOZOVÉ AUTOBUSY ZDARMA
  • stabilní práce na HPP

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Chcete se o této pozici dozvědět více? Neváhejte odpovědět či zaslat životopis. Těšíme se na Vaše reakce!

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka - o nás

• Mezinárodní společnost Manuvia vznikla v roce 1998.

• Pro každého z vás najdeme práci přesně na míru dle vašich představ a požadavků.

• Naše nabídka pracovních míst je rozmanitá, a proto máme v současnosti tisíce spokojených zaměstnanců napříč Evropou.

• Působíme v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Srbsku a v Německu.

• Více se o nás dozvíte na www.manuvia.cz.

číst dále

Dostanete peníze navíc

Nabízíme práci pro každého

Poskytujeme bezplatné služby

Zanecháte nám kontakt

My Vám odpovíme do 24 hodin

Setkáme se na pobočce

Sledujte nás