Volné pracovní místo  Operátor výroby PAPÍRENSKÁ VÝROBA

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení

O firmě

Naše společnost působí napříč Českou republikou a našim základním standardem je především spokojený zákazník a naši zaměstnanci.
Klademe důraz na korektní a férové jednání a totéž požadujeme od partnerů a zaměstnanců.
Neváhejte nás kdykoli kontaktovat na uvedených emailových adresách nebo telefonu, rádi se Vám budeme obratem věnovat.

Tým vedení společnosti O.K. AUTOMOT, s.r.o.

Moderní společnost, která vyvíjí, vyrábí a dodává inteligentní, inovativní a vysoce kvalitní obalová řešení z hladkých a vlnitých lepenek hledá do svého týmu "VÝROBNÍHO OPERÁTORA". Staňte se součástí velké a úspěšné společnosti, která působí v 9 zemích Evropy!

NÁPLŇ PRÁCE:
Seřizování výrobního zařízení
Zadávání dat do informačních systémů
Zajišťování dodržování kvality výroby na výrobním zařízení
Organizování a kontrolování práce u výrobního zařízení

Požadujeme

Praxe na pozici seřizovače nebo na obdobné pozici
Základní znalost práce na PC
Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

Platové ohodnocení 23 000 - 27 000 Kč/měs.
MĚSÍČNÍ PRÉMIE za vykonanou práci
25 dnů dovolené
PŘÍPLATKY dle ZP
Stravenky
Dotované závodní stravování
Pracovní oděv
Práci na HPP
Čisté a moderní prostředí
Dlouhodobé a stabilní zaměstnání