Volné pracovní místo  Operátor výroby - Pohořelice (Brno - venkov)

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost, podnikající v oblasti automotive, hledáme manuálně zručné ženy do Pohořelic na pozici operátorů.<br/>
<br/>Pokud máte zájem o dlouhodobou spolupráci na HPP,smlouvu na dobu určitou a nebojíte se třísměnného provozu a jste spolehlivý/spolehlivá, můžete být vhodným kandidátem/kandidátkou.<br/>
<br/>Náplň práce :<ul>
<li> obsluha svařovacích strojů</li>
<li> obsluha robotů</li>
<li> obsluha lisů</li>
<li> jde především o kontrolu výrobků a jednoduchou manipulaci s nimi u jednotlivých strojů.</li>
</ul>
<ul>
<li> Fyzicky nenáročná práce </li>
<li> Práce se částečně vykonává ve stoje</li>
<li> Místo výkonu práce - Pohořelice u Brna</li>
</ul>
<br/>Jedná se o práci na dobu určitou s možnou dlouhodobou spoluprací a přechodem pod kmen firmy po 6 měsících.<br/>
<br/>NástupIHNED.<br/>
<ul>
<li> Třísměnný nepřetržitý provoz: 7,5 hod / denně (pondělí až pátek)</li>
<li> 06:00 - 14:00 (ranní)</li>
<li> 14:00 - 22:00 (odpolední)</li>
<li> 22:00 - 06:00 (noční)</li>
<li> směny se zpravidla střídají v týdenních intervalech.</li>
<li> smlouvy se sjednávají na doby určité (po vzájemné spokojenosti se tyto smlouvy zpravidla prodlužují)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> manuální zručnost</li>
<li> pečlivost</li>
<li> technický typ</li>
<li> 100% spolehlivost</li>
<li> ochotu učit se novým věcem</li>
<li> samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> fixní mzda 10000 Kč + hodinové příplatky ke každé směně</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> stravenky</li>
<li> možnost stabilního zaměstnání</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".